Vyrostlé buvolí mládě
Úroveň 55 – Pet’s Might (efekt 3: +15 % k fyzickému útoku) (2 minuty), Blessing of the Pet’s Body (efekt 6: +35 % k max. HP) (20 minut)
Úroveň 60 – Pet Shield (efekt 3: +15 % k fyzické obraně) (2 minuty), Pet Guidance (efekt 3: +4 přesnost) (2 minuty)
Úroveň 65 – Rage of the Vampire Pet (efekt 4: 9% absorpce poškození způsobeného nepříteli v HP) (2 minuty), Acceleration of the Pet (efekt 2: +33% k rychlosti fyzického útoku) (2 minuty)
Úroveň 70 – Pet Focus (účinek 3: +30 % k fyzickému kritu) (2 minuty), Pet’s Death Whisper (efekt 3: +35 % k fyzickému kritu) (2 minuty)
* používá Greater Pet Healing, když HP klesne pod 70 % majitele + používá Greater Pet Combat Healing, když HP klesne pod 30 % (pouze v bojovém režimu)

Vyrostlé mládě kookaburry
Úroveň 55 – Inspire the Pet (efekt 3: +75 % k magickému útoku) (2 minuty), Blessing of the Pet’s Soul (efekt 6: +35 % k max. MP) (20 minut)
Úroveň 60 – Blessing of the Pet’s Body (efekt 6: +35 % k max. HP) (20 minut), Pet Shield (efekt 3: +15 % k fyzické obraně) (2 minuty)
Úroveň 65 – Koncentrace mazlíčka (efekt 6: -53% šance na přerušení kouzla) (2 minuty), Bystrost mazlíčka (efekt 3: +30% rychlost magie) (2 minuty)
Úroveň 70 a dále – nejsou žádní noví buffové, zvyšuje se úroveň dovednosti Pet Restoration
* používá Pet Recovery, když HP klesne pod 60 % majitele + používá Greater Pet Combat Healing, když vlastníkovo HP klesne pod 30 % (pouze v bitevním režimu). Pokud je postava o 16 úrovní vyšší než poslední úroveň dovednosti ptáka, začíná penalizace za dobití; pokud je tento rozdíl 24 úrovní nebo více, pak budou body MP obnovené ptákem nula. Bez penalizace a bez zohlednění pasiv kouzel má kookaburra na úrovni 55 120 many, na 60 – 128, 65 – 138, 70 – 144, 75 – 149, 80 – 153 a může nalít EESE manu a samotné kuře se na něm dá dobíjet a buffovat, získávání many, kuře ve vysoké kvalitě může poskytnout nonstop i Spell Singer na místě s bylinkami)

ČTĚTE VÍCE
Je možné umýt německého ovčáka?

Dospělé mládě pumy
Úroveň 55 – Inspire Pet (efekt 3: +75 % k magickému útoku) (2 minuty), Power of Pet (efekt 3: +15 % k fyzickému útoku) (2 minuty)
Úroveň 60 – Pet Shield (efekt 3: +15 % k fyzické obraně) (2 minuty), Blessing of the Pet’s Body (efekt 6: +35 % k max. HP) (20 minut)
Úroveň 65 – Bystrost domácího mazlíčka (efekt 3: +30 % magická rychlost) (2 minuty), Zrychlení mazlíčka (efekt 2: +33 % rychlost fyzického útoku) (2 minuty)
Úroveň 70 – Rage of the Vampire Pet (efekt 4: 9% absorpce poškození způsobeného nepříteli v HP) (2 minuty), Focus of the Pet (efekt 3: +30 % šance na fyzický kritický stav) (2 minuty )

Generalissimus
Skupina: Administrátoři
Příspěvky: 84
Stav: offline

Jak se dostat
Chcete-li získat tohoto mazlíčka, musíte splnit jednoduchý úkol nebo si koupit vstupenku, kterou můžete vyměnit za zvířátko v klanové hale (nebo požádat o jeho koupi, stojí 550k za vstupenku)
Buffalo quest: Pomozte svému strýci (úroveň 25+)
Úkol Kookaburra: Pomoc mému synovi (úroveň 24+)
Cougar quest: Pomozte své sestře (úroveň 26+)
Upozorňujeme, že v každém questu si budete muset koupit normální střední D zbraň, takže si připravte asi 400k. Všechny questy jsou pouze jednorázové.
Vstupenky z klanových sálů:
Buffalo: Gludin, Gludio, Shutgard, Bandit Camp, Rainbow Springs Palace, Wild Animal Farm
Kookaburra: Dion, partyzánské opevnění
Cougar: Giran, Aden, Rune, Goddard, Pevnost neklidných, Zřícenina hradu

Jak krmit a přečistit
Nejprve si zvíře potřebuje nakoupit žrádlo, které se kupuje u stejného Pet Managera s názvem Cub Spice (stojí velmi levně ~120a, jeden sáček krmení vystačí na zaplnění poloviny hladovky zvířete, po dobu výcviku 24- 55 jich budete potřebovat 100-200, sežere se ze svého inventáře). Pro odrostlá mláďata potřebujete krmivo pro odrostlá mláďata (~1350a, bude potřeba 200-500 sáčků denně, v závislosti na intenzitě čerpání). Zvířátko dostává část vašich zkušeností, nepotřebuje dav udeřit a je to nebezpečné, protože malé mládě je velmi křehké a umírá na jedno kýchnutí blízkého davu. Chcete-li ho vzkřísit, můžete použít svitky Resurrection Scrolls z Trading Post, můžete ho požádat, aby oživil bish/her/se/pp běžícího kolem pomocí dovednosti, nebo si můžete koupit speciální svitky Blessed Pet Resurrection Scrolls (obnovte 100 % zkušeností, prodávané od Priests of Dawn/Dusk během týdne vítězství a stojí 6k starověké adeny + 1-3k obyčejné adeny).

ČTĚTE VÍCE
Proč dávat kočkám kočičí kaši?

Jak pojmenovat
Svému mazlíčkovi můžete dát jméno napsané anglickými nebo ruskými znaky nebo jejich kombinacemi s čísly. Pokud se říká „V názvu je mezera“, ačkoli tam žádná není, znamená to, že takové jméno již existuje a musíte vymyslet jiné
Jak načerpat až 55
Podotýkám, že pet exp jde pouze do mobovrb, zkušenost s hledáním jde pouze majiteli. Jsou dvě možnosti – vzal jsi to na ~lvl 24 a vzal jsi to na vysoké úrovni
1. Vy a váš mazlíček jste zpočátku přibližně na stejné úrovni
Zpočátku za vámi bude trochu pozadu, ale po 40 vás v levelu snadno dožene a vždy zůstane přibližně na vaší úrovni.
2. Vaše úroveň je výrazně vyšší než úroveň zvířete
Bestie se také docela rychle vyrovná, protože na vysokých úrovních je více exp na mob a často vyšší DPS než na nízkých úrovních, ale sami mobové jsou naštvanější, je třeba se postarat o bezpečnost mazlíčka (zařaďte ho bezpečný roh, brnění mu na těchto úrovních nepomůže, protože mobové jsou mnohem vyšší a udělují mu až 3k nebo více poškození při 500 hp). Twinks si můžeš vzít i na párty Kamaloka 20+, mazlíček tam dostane někde kolem 30-50% za Kamaloku (pro plnou vitalitu twink), solo kama nebo lab.

Nejnáročnější období je přibližně od 24 do 40, protože mazlíček se sotva plazí v %, po 40 se mazlíček začíná houpat zrychleným tempem, z této úrovně můžete zvýšit na 55 za jeden den. Přibližné načasování: char 56->58 pro 40-55 pet, char 63->67 a pet 26->55

Nemá smysl jít nad 55 jako mládě, protože když to přenesete na dospělého, zkušenost se přepočítá a z 60 Cub se stane mládě 55.30 Grown-up (přibližně). Chcete-li z mláděte udělat dospělého, zavolejte zvíře a přejděte do Správce mazlíčků, vyberte řádek „Vylepšení mazlíčků“ a v dalším menu vyberte typ mazlíčka. Voila! Zpětná přeměna na malé mládě je nemožná.